Kontakt

 

Suur metsaseiklus

Aktiivne meeskonnatöö väliüritus, mis kestab 0,5 - 1 päev. Osalejaid 6-100.

Selle aktiivse võistluse käigus tuleb vastu võtta otsuseid, lahendada meeskonnatöö-, juhtimise-, ja nuputamise ülesandeid.

Seikluse saame korraldada erinevates Eestimaa paikades, vajalik on metsa olemasolu.

Kõik meeskonnad osalevad mängu tutvustaval koosolekul, mille käigus tutvustatakse reegeleid, piirkonna kaarti ja marsruuti. Orienteerumise oskused tulevad kindlasti kasuks, kuid me tutvustame ka kaardi lugemise ja kompassi kasutamise põhitõdesid. Võistkondadel tuleb etteantud aja jooksul läbida teatud marsruut, millel on punktid ülesannetega (mõnikord ka mitte). Tee peal on võimalik hankida boonuspunkte, kuid keskenduma peab võistkonna prioriteetidele.

Igas punktis ootab meeskondasid lahendamist vajav väljakutse. ülesanded varieeruvad oma olekult, et tuua välja meeskonnatöö eripalged ning annaks võimluse paista silma oma oskuste ja teadmistega igalt meeskonnaliikmelt. Igal juhul peab meeskond olema veendunud, et on lugenud ja üheselt aru saanud väljakutse reeglitest, mis on kirjeldatud võistkonna lehel.

Seikluskliiniku korraldusmeeskond teeb mängupunktides märkmeid ja tähelepanekuid ülsannete soorituse kohta. Seda infot (kas on saadud boonust või trahvilööke) ei kasutata lõpptulemuse arvutamisel, kuid see teema võetakse kindlasti üles autasustamistseremoonial. Võistkonnad saavad rääkida ja kuulda kuidas nad liikusid punktist punkti .

Kuigi see kõik on parajalt aktiivne tegevus, ei nõua see osalejatelt erilist ettevalmistust ja füüsilist pingutust. See tähendab, et vahemaid võib läbida kõndides (ei pea jooksma).<br />

Hea lõpptulemus on hästi sooritatud meeskonnatöö tulemus. Parima ajaga läbijad ei pruugi olla võitjad.

Selle metsaseikluse osalejad saavad Seikluskliinkult tunnistuse, et nad on sooritanud vahva ja tõsise ettevõtmise nagu seda on Metsaseiklus. Ja loomulikult saab võitja pärjatud auhinnaga!

Võistkonnad saavad hindamislehed, kust nad saavad infot selle kohta, kus nende punktid suurenesid ja mis olid kitsaskohad.