Kontakt

 

Kiviheitemasin

Väljas või suuremas siseruumis toimuvale üritusele sobiv meeskonnatöö kestab 2-3 tundi ja on mõeldud 8-100 „Võitlejale”.

Vanaaja Roomas oli kiviheitemasin kõige viimane sõna kaasaegses sõjatehnikas. Kiviheitemasinat kasutati selleks, et loopida kive vaenlase laagrisse ja kindlusesse. Hästi ehitatud masin on täpne ja tohutu hävitava jõuga. Teie eesmärgiks on ehitada kiviheitemasin ja seejärel võidelda vastastega, kuni võitja on selgunud.

Iga meeskond saab nimekirja ülesannetega. Need võivad olla aktiivsed või nuputamise ülesanded, pikad või lühikesed. Peale edukat sooritust, saab külastada vanaaja laata ja lunastada endale lahenduse eest ühe masina ehituseks vajaliku detaili (latt või köis vms) või nõustamise (disaini vihjeid, sõlme sidumine vms). Iga võistkond peab lunastama ülesannete lahendamisega endale toimiva kiviheitemasina jagu detaile (nõustamine on vabatahtlik ja ehitada võib vastavalt meeskonna ideedele).

Mäng on kolmes etapis:

1. etapp: kavandamine ja ostmine
Kavandatakse masin, lahendatakse väljakutsed ja varustatakse end vajalike materjalidega.

2. etapp: kiviheitemasina ehitamine ja testimine
Ehitatakse masin ja kaitsemehhanismid, võimalik on masinat katsetada ja teha viimased kiired muudatused.

3. etapp: lõpumäng
Meeskonnad alustavad teineteise kindluste pihta tulistamist. Need, kelle kindlus on hävitatud lahkuvad areenilt. Las lahing alaku!

See on lõbus ja aktiivne meeskonnamäng, mis kütab üles ja köidab kõiki mängijaid. Siin saab särada meeskonnatöös ning paista silma ehitustegevusega. Mängu saab läbi viia nii siseruumis kui välistingimustes. Mängu saab mängida aastaringselt. Võimalus on juurde lisada meeskonna lipu ja sümboolika kujundamise ja esitlemise etapp.