Kontakt

 

Suur pääsemine

2-päevane meeksonnatöö väliüritus, 5 - 25-le ellujääjale, mida saab kohandada ka ühele päevale.

Teie lennuk on teinud mägises piirkonnas hädamaandumise, kaugel tsivilisatsioonist ja kõrvalisest abist. Sina ja su kaaslased on  jäänud õnnelikult ellu, kuid oled vastamisi uute väljakutsetega. Kuidas jääda ellu metsikus looduses abi saabumiseni või kuniks ise sealt pääsete?

Seikluspaika jõudmisel haaravad pääsenud peagi ellujäämise ohjad enda kätte. Alustuseks panevad meeskonnad paika prioriteedid ja seejärel varustavad end vajalikuga, mida päästelennukilt on hädalistele langevarjuga visatud. Samuti leidub keerulisel maastikul erinevaid asju lennuõnnetusest.
Loomulikult, mis ühele võistkonnale tundub vajalik on teise jaoks tarbetu luksus.

Olles kogunud ja leidnud vajaliku ellujäämise varustuse liiguvad meeskonnad edasi, et leida sobiv paik ööbimiseks, kus tuleb ehitada onn ja teha üles tuli. Ellujäämise ekspert annab nendeks tegevusteks juhiseid, kuid meeskonnatöö on siiski kõige aluseks, et öö tuleks võimalikult mugav. Pärastlõunal arendatakse järgnevaid ellujäämise oskusi:

kuidas ehitada ööbimisvarjend;
kuidas teha tuld ilma tikkude või välgumihklita;
kuidas anda signaali päästjatele;
püüniste mäng;
kuidas valmistada toitev õhtusöök.

Tegevused aitavad mõista ja austada loodust, suurendada meeskonna vaimu ja saavutada arusaam, et koostööga saab ületada kõik väljakutsed.

Olles ööbinud iseenda ehitatud mõnusates varjendites, süüakse enne liikuma hakkamist hommikusöök. Teel, oh imet, kohtutakse „juhuslikult” jahimehega, kes on lahkesti nõus avaldama jahipidamise salanippe. Saad oskusi saagi jälitamise kohta ning paned ka oma instinktid jahimängus proovile.

Lõpuks oled jõudnud „toiduga kotis”  reaalse maailma piirile. Hädalisi lahutab sellest veel vaid üks kuristik. Meeskonnaga ehitad köissilla, mida mööda jõuad dramaatilise pääsemiseni.

See on ainulaadne ja tõeliselt meeldejääv meeskonnatöö sündmus. Sa lahkud sellelt „Ellujäämiselt” väsinuna, kuid meeskond on saanud taaselustava kogemuse, mida jäädakse kauaks meenutama.

Mäng on kavas maist septembri lõpuni. Hinnad sisaldavad sööke ja suupisteid.