Kontakt

 

Olümpiamängud

Meeskonnatöö mäng sise- või välistingimustes. Kestvus 0,5 - 1 päeva. 20-100 osalejat.
Osale põnevatel Olümpiamängudel, kus meie kümnevõistlejad asuvad areenile rambivalgusesse, et panna seal mängu kogu oma sitkus ja osavus.

Poodiumikoha eest tuleb võistelda ja võidelda, et saaks vastu võtta väärikaid medaleid. Vaatamata sellele, et puudub tõeline velodroom või bassein on siiski võimalik saavutada mängu põnevus ja elevus konverentsi saalis, hotellis või suvepäevadel muruplatsil.

Pidulik avamistseremoonia…
Võimalik koos eelneva ettevalmistusega, kus võistkonnad on valinud endale vormirõivastuse, hümni ja koguni maa, mille eest viskutakse võistlustulle. Meeskonnad saabuvad oma hümni saatel ja esitlevad oma identiteeti ja kultuuri. Kuulutan Olümpiamängud avatuks!

Tähelepanu…valmis olla…START!
Kuigi peamiselt lõbus ja meelelahutuslik tegevus põhineb see sündmus väljakutseid täis meeskonnatööl, kommunikatsioonil, planeerimisel ja plaanide rakendamisel, et võita strateegiamänge.
Iga võistkond osaleb Meister-Treeneri kursustel, kus erinevate testide ja soojendusmängude käigus pannakse proovile meeskonna iseloom. Mängu ilu seisneb selles, et leida õiged inimesed koordineerimaks meeskonnatööd erinevatel ülesannetel ja innustada meeskonna liikmeid panustama võidu nimel.
Võistkonna enda kätes on tagada õige taktika, mida rakendades saavad kõik meeskonnaliikmed hiilata oma oskustega ja saavutada teiste tunnustus. Mängus on nii rahulikke kui ka väga aktiivseid ülesandeid, mille jooksul kaptenid peavad tähelepanelikult koordineerima meeskonda, et kõik oleks õigel ajal õigetel positsioonidel.

Kui kõik mängud on läbi, pöörduvad osalejad punktitabeli juurde. Seal mängitakse võitjate hümni, riputatakse kaela medaleid, sähvivad fotograafide välgud ja reporterid jooksevad kangelastele tormi.
Pole vahet, kas sise- või välistingimustes toimuvate Olümpiamängude korral võistlevad võistkonnad individuaalselt, kuid võitu tähsitatakse ÜHISELT!

Üks maailm, üks unistus - üks võistkond! See on valik meeskonnatöö mänge, mille valikut mõjutavad mitmed tegurid, sealhulgas mängu asukoht, osalejate arv jne.