Kontakt

 

Labürint

Labürint on meie üks populaarsemaid raviprotseduure. See mäng on paindlik ja kohandatav erinvatesse oludesse, nii sise- kui välisüritustele. Lihtne formaat sisaldab hulganisti meeskonnatöö mänge, mis panevad kiiresti inimesed koos tegutsema, eesmärke saavutama ja koosolemisest rõõmu tundma.

Osalejate (ideaalis meeskonnas 5-7 inimest) lahendada on seeria meeskondlikke väljakutseid - probleemide lahendamine, osavus ja nuputamine. Labürinti saab osaliselt või täielikult viia läbi ka siseruumides - juhul kui ilm on halb või muutub halvaks. Kui tellite mängu nõupidamiste või koolituse vaheliseks tegevuseks ja on olemas juurdepääs õuealale, saame selle läbiviimise otsustada vahetult enne sündmust ? igal juhul kujuneb sellest tore sündmus. Kui on vaja abi sündmuse korraldamiseks koha leidmisel, võib alati meilt nõu küsida.

Igas tegutsemisalas (piiritletud mängu alad eraldi võistkondadele) asub iga meeskonna väljakutse. Sisenedes sellesse alasse on meeskonnal aega 15 minutit et lahendada talle antud ülesanne. Sooritatud või osaliselt sooritatud väljakutseid premeeritakse preemiaajaga või punktidega, mis märgitakse üles lõpparvestuse jaoks.

Mängu lõpus on meeskonna Challenge osa, kus kõik meeskonnad võtavad omavahel mõõtu ühises lõppmängus. Mängu  jooksul kogunenud punktide järgi seatakse paika stardipositsioonid, kuid igal meeskonnal on veel võimalus! Meeskonna Challenge võitja kroonitakse Labürindi meistriks ja nad viivad koju auhinna.

Labürindi väljakutse saab olla puhtalt lõbu ja ajaviite meelelahutus, kuid on võimalik lisada kokkuvõtete tegemine, kus meeskonnad saaksid analüüsida ja arutleda kuidas ja miks läks nii nagu läks. Meie abil, et kommentaare hoida konstruktiivsel lainel, leiavad rühmad võimalusi, kus nad saavad ise edasi liikuda.

See on lõbus ja mitmekülgne meeskonna sündmus, mis sobib nii väsinud inimeste ülesraputamiseks kui lihtsalt lõbusaks meelelahutuseks.