Kontakt

 

Ozoon
Unetuse, selle tänapäeval küllaltki levinud haiguse efektiivseks raviks avatakse lähematel päevadel uus sanatoorium, kus kaasaegse teaduse kõigi saavutustega loodetakse unetuse tõvest ja sellega kaasnevatest närvisüsteemi häiretest peagi jagu saada. Sanatoorium asub Lääne-Eesti saarestikus, looduslikult kaunis paigas, mis igati vastab tänapäeva kurortoloogia nõuetele. Kõiki, kes tunnevad vajadust, palume kiirustada.


Ma kordan veel kord, et hullemini, kui viiruslik gripp, hakkab meid kummitama unetustõbi. Unetusega kaasneb närvilikkus, üldfüüsiline kurnatus, mis ühiskonna terve liikme võivad muuta passiivseks ja loiuks. Või vastupidi, unetu käitumises hakkavad ilmnema hüsteerilis-neurootilised nähud, millega pahatihti kaasneb mälutegevuse taandareng. Ka unetute söögiisuga ei ole kõik korras, neid iseloomustab söögiisu täielik puudumine või taltsutamatu aplus. Ebaterve õhkkond perekonnas põhjustab laste õppeedukuse järsu languse. Unetute abikaasad lahkuvad nende juurest või muutuvad lihtsalt unisteks. Mis aga kõige tähtsam, selle tulemusena kahaneb märgatavalt unetute suutlikkus sooritada edukalt vastutusrikkaid töö operatsioone. Kiirustage seltsimehed unetud, kiirustage.


Kui olete tundnud mõnda ülalpool loetletud sümptomitest, olete juba teatud Unetuse faasis.

Palume kõigil haigetel tulla ravikuurile Sanatooriumisse.

Peaarst määrab teie haigustaseme ja ravi võibki alata. Teiega viiakse läbi mitmed raviprotseduurid, mis leevendavad ravimatut haigust:

Ozoon—ekperimentaalne raviprotseduur. Seni avastamata uusim Unetuse ravimeetod.
 


Haiged jaotatakse vastavalt sümptomitele gruppidesse. Tunnusriietuse tegemise eelülesanne.

Start — temaatilise muusikaga filmist „Mehed ei nuta“. Rivistus võistkondade kaupa, organisatoorne teavitamine. Marssimine, muusika filmist.

Võistkondlik seiklusmäng Ozoon — värske-õhu-mürgitus.
 

  • Orienteerumine
  • Nuputamise ülesanded
  • Osavuse ülesanded
  • Mängu ajal kerge toitlustamine
  • Liikumine maal ja vees, erinevate liikumisvahenditega

Jõuame tagasi sanatooriumisse.

  • Autasustamine
  • Lisavõimalused – temaatilised tegevused mängu väliselt (saviteraapia, massaaž, meelteteraapia).
     

Kestvus 3-4 tundi

Paranemine garanteeritud!